Tasarım


tasarim

Programlama


Aklınızda internet ortamında gerçekleştirmek istediğiniz bir fikir mi var? Peki bu fikrin en stabil şekilde çalışabilmesi için gerekli teknolojiler nelerdir?

programlama

Projenizin hem bugünü hem de yarını için gerekli olan teknolojileri belirliyor ve size özel yazılım çözümlerini uzman ekibimizle üretiyoruz.

Biz 16pixel olarak hakim olduğumuz teknolojileri HTML5, Css3, PHP (Laravel Framework, OOP), Python (Django Framework), Javascript (Node.js, AngularJS, jQuery) ve NoSQL (Riak, MongoDB), SQL (MySQL, MSSQL, SQLite) olarak ifade etmekteyiz. Bu teknolojiler dışında, sürekli çözüm ortaklarımızla beraber Ruby, Erlang, Scala ve Haskell ortamlarında da sizlere özel çözümler üretmekteyiz.

Unutmayın, projenizin her katmanında olduğu gibi yazılım katmanında da mühendislik ve tasarımsal beceriler projenizin stabiletisini ve işlevselliğini belirler. Sadece geliştirmiyoruz. Alternatif araçları ve seçenekleri de sunuyoruz. Projenizi, programlama becerilerimizle bir adım yukarıya taşıyoruz. Siz isteyin biz çıtayı yükseltelim.

Proje Yönetimi


proje-yonetimi

Fiziksel pazarda oldukça başarılı olan yüzlerce şirketin internet ortamında neden başarı sağlayamadığını biliyor musunuz?


16pixel olarak, sürdürülebilir e-ticaret operasyonlarının nitelikli pazar analizlerinden geçtiğine inanıyoruz.
Kaynaklarınızı, e-ticaret kurallarına göre projelendirmeniz için girdiğiniz pazarı size raporlayalım, üzerinde beraberce tartışalım.

Danışmanlık


İşinizi internete nasıl taşırsınız?

danismanlik

Yoksa çoktan taşıdınız ama internet operasyonunuz bir canavara dönüşüp tüm kaynaklarınızı mı tüketiyor?